Přihlásit se
Reset hesla
Evidence členů
Evidence povolenek
Zápis úlovků 2020
Elektronická povolenka
EvMO2017 s povolenkou A4
Provedena aktualizace programu. Doplněn tisk povolenky formátu A4. Návrh povolenky s námi nebyl nikdy konzultován a ani nebyla k dispozici žádná předběžná verze k vyzkoušení. Taktéž nebyl k dispozici pro autora software Ryby profesional. Jená se o dílo nám neznámého autora, který pravděpodobně nikdy žádnou povolenku neprodal. A protože centrální mozek svazu ji chválil k použití a již i vytisknul, bylo nutné opravit i program pro tisk tohoto......
Aktualizace č. EvMO2017 2021.1.34 Download EvMO
Sumář 2021 pro Středočeský ÚS nebude k dispozici...

Program pro sumarizaci úlovků pro rok 2021 již nebudeme poskytovat. Středočeský ÚS má pravděpodobně jiné řešení. Na náš dotaz panu předsedovi nebylo reagováno, z toho usuzujeme, že již není o poskytnutí programu zájem. Dále upozorňujeme, že použitím původního programu k sumarizaci pro rok 20212 se uživatel vystavuje riziku, že centrální mozek jeho zpracovaná data nepřijme. Přejeme hodně štěstí a trpělivosti při práci již v novém uživatelském prostředí a děkujeme za dlouhopletou přízeň. Petrův zdar!
Lístkárna...připraveno pro rok 2022 od 20.10.2021
Jednoduchá evidence vydaných a vrácených povolenek pro místní organizace. Eviduje online stav vydaných povolenek pro MO se stavem ve skladu. Provádí konečné vyúčtování prodaných a vrácených povolenek od místních organizací. Používání čtečky čárového kódu usnadňuje úmorné zadávání čísel a druhů povolenek a automaticky vylučuje chyby při zpracování. Pořízená data jsou propojena s programem EvMOi. Program je k dispozici zdarma.
EvMOi.....připraveno pro rok 2022 od 20.10.2021
Protiváha placenému systému LIPAN. Eviduje členskou základnu libovolné místní organizace nebo libovoné množiny místních organizací. Všechny místní organizace jsou spravovány z jednoho centrálního místa. Neomezený počet výdejen povolenek pro místní organizaci. Unikátní systém zadávání plateb a povolenek. Celý systém je registrován a chráněnjako užitý vzor. Minimální nároky na internetovou konektivitu. Je propojená s aplikací "Lístkárna" která řídí vydávání a bilanci povolenek pro MO.
Výprodej čteček čárových kódů...
Protože jsme ukončili zpracovávání povolenek, rozprodáváme již nepotřebná zařízení. Nyní čtečky čárových kódů Honeywell 5145 Eclipse s připojením na USB port. Jedná se o velice kvalitní čtečku, ověřenou čtením i poškozených čárových kódu na povolenkách se kterými rybáři zacházejí velice nešetrně. Běžná cena je cca 1 300 Kč, prodáváme za 500 Kč se zárukou 1/2 roku. Kontakty přes email.

Rybářské stránky

ČRSČeský rybářský svaz
MRSMoravský rybářský svaz
MRKMoravský rybářský klub
Jednotlivé moduly jsou průběžně vyvíjeny na základě požadavků uživatelů a datum změny zobrazovány zde. Webové aplikace jsou vždy aktuální. EvMO2017 lze aktualizovat z menu nebo pomocí aktualizačního programu.

Petrův zdar

Změna 12.11.2021

EvMO2017

Změna 20.12.2020

EvMOi

Změna 27.01.2021

Lístkárna

Změna 18.11.2020

SumářI

Změna 10.01.2020

© Copyright 2021, Novonet, všechna práva vyhrazena!